Dinamiksoft Dijital Partner Programı

Dijital partner programı ile kurumsal işletmeler ile dijital platformlara dair tüm alanlarda hizmet sağlama desteği sunuyor, bir IT danışmanı gibi sizin ve şirketinizin adına dijital yarım planlamaları hazırlıyor size sunuyoruz. Danışmak istediğiniz tüm konularda yüz/yüze ve online görüşmeler yaparak markanızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Raporlama & Analiz

Dijital partnerlik yaptığımız kurumsal şirketlere tüm operasyonların ürettiği sonuç ile ilgili raporlamalar sunuyor, elde edilen tüm verileri birlikte değerlendiriyor, nihayi bir neticeye ulaşmasını sağlıyoruz. Sonuçlar ve deneyimlerimiz neticesinde yapılacak yatıtımların daha isabetli sonuçlar üretecek şekilde planlanmasını sağlıyoruz.

İyi bir dijital pazarlama markanızın itibarını korur ve kurtarırken büyüme noktasında da size oldukça faydalı sonuçlar kazandırır, takibi bu sonuçları takip etmek gerekir, bu sebebple elde edilen tüm verileri velirli analizlere tabi tutarak sade, anlaşılır ve anlam bütünlüğü korunmuş olarak sunum yapıyoruz.


Doğal ve Organik Çalışmalar

Yaptığımız çalışmaların doğal, kalıcı ve istikrarlı olmasını sağlmak amacıyla çalışmalarımızı ince eleyip sık dokuyor ve manipatif çalışmalardan ve doğal olmayan yöntemlerden kesinlikle uzak duruyoruz. SEO çalışmlarında, sosyal medya çalışmalarında ve içerik yönetiminde yasal ve ahlaki sorumluluklarımızın her zaman bilincinde davranıyoruz.

İnternet ortamında oraganik olmayan çalışmalar arama motoru algoritmalarında ve sosyal medya algoritamalarında yapay zekalar tarafından spam olarak tespit edilerek görünürlükleri ve etkinlikleri filtre cezaları ile cezalandırılır. Bu durum marka itibarına kalıcı zararlar verebilmektedir, bu nedenle çalışmalarımızın tamamında %100 organik yöntemler uygulanır.


Dijital Partnerlik Başvurusu


mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon