E-Ticaret SEO Giriş+ Paketi 1.000₺/ay

Düşük Rekabet E-Ticaret Aylık SEO Hizmeti Çalışması 1000 TL

Dinamiksoft Düşük Rekabet E-Ticaret Aylık SEO Hizmeti Çalışması 1000 TL, kısa zamanda kategori sayfaları içerisinde yer alacak ve görünürlük sağlayacaksınız web sitesi ziyaretçileriniz artacak.

E-Ticaret Sitelerinde SEO Hizmeti

E-ticaret sitelerinin organik aramalarda ilk sıralarda yer almasını sağlayan performanslar kârını büyük ölçüde etkiler. Kullanıcı deneyimleri incelendiğinde ilk üç sırada yer alan web sitelerinin tıklanma oranı ve güven kat sayıları oldukça fazladır. Arama motorlarında yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alan web sayfalarının kullanıcılar tarafından sezgisel olarak güvenilir olarak algılanır.

Harici Platformlar İçin E-Ticaret SEO Danışmanlığı

E-ticaret seo çalışmalrında başarılı sonuçlar elde edebilen ekibimiz, birçok paket yazılım üzerinde istenilen hedeflere tam isabet sağlayabildi. Bu e-ticaret platformlardaki deneyimlerimiz sayesinde Dinamiksoft E-Ticaret haricindeki yazılım ve platformlarda da kendimizi ve çalışmalarımızı kanıtlamış olduk. Kısa sürede bu yazılımlara ve çeşitli platformlara özel SEO danışmanlığı yöntemi geliştirdik.

• Ticimax
• T-Soft
• İdeaSoft
• Eticaretkur
• Woo-commerce
• Shopify

Başarıya Ulaşmak İçin Neler Yapıyoruz?

Anahtar Kelime Çalışması : Hedef kitlenizin neleri aradığını öğrenerek, site içi çalışmalarda içeriklerinizin hazırlanmasında kullanıyoruz.

Site içi (On-Page) Optimizasyon : Web sitenizin en iyi sıralamalar elde etmesi için yapılması gereken tüm düzenlemeleri yerine getiriyoruz.

İçerik Optimizasyonu : Google botlarının sitenizi daha iyi anlaması ve kolay indexlemesi için ziyaretçilerinize faydalı bilgi sağlayan içeriklere yer veriyoruz.

Backlink (Site Dışı Link Çalışmaları) : Sitenize harici sitelerden gelen linkler ile marka değerinin (Domain Authorty) ve sıralamanızın artırmanı sağlıyoruz.

Aylık/Dönemlik Raporlama : Gerçekci değerler ile anlaşılması kolay rapor sunumlarımız ile gelişmeleri size takdim ediyor, geri dönüşüm ölçümlemesi yapıyoruz.
 

Bu Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


İşletmenize Özel Çözümlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşın!

0850 255 06 46

0543 268 46 06

×

Hızlı Teklif Al