Fransızca SEO Ajansı!

Fransızca SEO Hizmeti Paketleri

Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre ülkelerinde, Fransızca SEO hizmeti ile arama sonuçlarında görünür olun ve 900₺/ay seo fiyatlarını kaçırmayın!

Fransızca SEO Yapan Firmalar!

Dinamiksoft yabancı dilde web sitesi tasarımlarının yanı sıra Fransızca seo yapan firmalardan birisidir, ülkemizde bulunan yurt dışında ve Fransızca konuşan Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde satış, hizmet ve pazarlama yapmak maksadıyla Fransızca seo hizmeti'ne ihtyiaç duymaktadır. Biz de şirketlerimizin yurt dışı pazarının genişlemesi için Fransızca seo çalışması yaparak onlara katkı sağlıyoruz.

Fransızca konuşan ülkeler Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre ülkelerinde SEO çalışması için bizimle iletişime geçin!

Fransızca seo yaptırmak için gerekenlerin başında Fransızca seo uyumlu Fransızca web tasarım ve meta/sitemap hreflang alanları yönetilmesi, google search console coğrafi lokasyonun belirlemeleridir. Bunun için web sitesi dil paketlerimizi ve çok dilli web tasarım hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.Fransızca SEO Fiyatları Ayda 900 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fransızca SEO hizmeti Fransızca alan adı uzantılarına sahip bir web sitesi ile yapıldığında google tarafından daha kolay fark edilerek, sıralamalarda daha iyi pozisyon alabilecektir. Ancak global alan adı uzantıları olan .com, .net gibi uzantılara sahip web sitelerinde google search console, meta hreflang etiketleri ve site haritası (sitemap.xml) üzerinden coğrafi konum ve dil seçenekleri doğru olarak belirtilerek de faydalı Fransızca seo çalışması yapılabilir.

Fransızca seo hizmeti için iki farklı paketimiz bulunmaktadır, birinci paketimiz 900 TL ve kurumsal SEO Giriş çalışmasında yapılan çalışmalarımız ile eşdeğerdir, ikinci paketimiz ise 1.800 TL fiyatlarla yapılmaktadır ve kurumsal SEO Uzman paketi ile yapılan çalışmalara eş değerdir.

Fransızca-Türkçe SEO Nasıl Yapılıyor?

Fransızca-Türkçe seo çalışmasına örnek vermek gerekirse; Elektronik Ürünler Satış Sitesi sektöründe Elektronik Ürünler, Hediyelik Ürünler, Elektronik eşya, Cep Telefon Aksesuarları, Cep Telefon Kılıfı, Laptop Erkan Koruyucu üzerinde araştırma yaparak Fransızca dilinde karşılıkları ve arama hacimleri tespit edilerek içerik yönetimi planlanır, site meta etiketlerinin Fransızca dilinde ve Fransa(fr), Kanada(ca), Belçika(be), İsviçre(ch) ülke kodlarında yer alması satış sitelerinde para birimi olarak Euro, Kanada Doları, İsviçre Frangı şeklinde seçilebilir yapılmalı, site haritasında sayfaların Fransızca ve Türkçe sayfalarını ve alternate seçeneklerini belirlemek gerekir. Bu işlemler ve tecrübe ile Fransızca dilinde fayda sağladığı tespit edilen diğer çalışmalar uygulanır.
Fransızca SEO Hizmeti Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606