Rusça Web Sitesi Yaptımak Çok Kolay!

Rusça Web Tasarım Paketleri

Rusça web tasarım yaptır, Rusya ülkesinde 2500 ₺'den başlayan fiyatlar ile .ru, .com, .net uzantılı Rusça web sitesi sahibi ol

Rusça Dil Destekli Web Siteniz Olsun!

Dinamiksoft ile web sitesi sahibi olmak artık çok kolay hem de çok dilli web sitesi tasarımı, farklı kur, farklı para birimleri ve Rusça web tasarım hizmeti gibi çok farklı ülkelerde web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz! Rusya Ülkesinde kullanmak üzere hazırlanmış web sitesi tasarımları ile bir Rusça Web Sitesi için olmazsa olmaz tüm detaylara dikkat ediyoruz!

Rusça Web Sitesi Nasıl Yapılır, bu konuyu çok iyi biliyoruz, web sitenizde bulunması gereken sayfalar, kullanım şartları ve kişisel veriler ile ilgili tüm şartları iyi biliyoruz. Rusya ve Rusça dilini konuşan diğer ülkelerde sizin web siteniz farklı müşterilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Rusça Web Tasarım Fiyatları 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Rusça Web Tasarım hizmetinizi Dinamiksoft'da yaptırın özel indirim firsatlarından yararlanın şimdi Rusça Web site tasarımları 3750 TL yerine sadece 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla bu indirim fırsatını kaçırmadan web sitenizi kurun!

Rusça Web sitesi kurma konusunda size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Premium Web Tasarım özelliklerdeki Rusça kurumsal web sitesi paketinde size neler sunuyoruz?

Ücretsiz Hosting hizmeti
Ücretsiz Domain (Alan Adı) hizmeti (.com, .net uzantılı)
Mobil/ Tablet / Telefon ve tüm tarayıcılarla uyumlu Site Entegrasyonu
Rusça Arama motoru (SEO) uyumlu yazılım altyapısı
WhatsApp/ Canlı destek entegrasyonu
Hakkımızda, iletişim, sosyal medya kısımlarının yüklenmesi
Standart Sayfalar
Beğenme Garantili Tema
Kurumsal e-posta adresi
Kolay görsel ve metinsel revizyon yapabileceğiniz Türkçe kontrol paneli
Ücretsiz teknik destek

Sunucu + Alan adı Yenileme ücreti : 50$ +  KDV / yıl olarak ücretlendirilir.

*Ücretsiz Teknik Destek
*Rusça-Türkçe Dil AltyapısıRusça-Türkçe Web Tasarım!

Rusça-Türkçe web sitesi tasarımı konusunda uzman arkadaşlarımız hem Rusça hazır web site çözümleri hem de özel Türkçe-Rusça web sitesi tasarımı konusunda size destek sunabilirler. Hazır Rusça web tasarım fiyatları 2500 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile yaptırabilirsiniz, özel çözümler için de fiyat teklifi isteyin!

.ru, .com, .net Uzantılı Rusça Web Sitesi Tasarımları!

.ru, .com, .net ülkesinde kullanılan web siteleri çoğunlukla .ru, .com, .net uzantıları ile kullanılmaktadır, bu web siteleri google, yandex ve bing gibi arama motorlarında daha kolay görüntülenmektedir.

Ayrıca web site tasarımlarımızın tamamında olduğu gibi Rusça web tasarımlarında da sitenizi google search console, yandex ve bing webmaster araçlarına kayıt ediyor, site haritanızı web sitesi dilinizi ve coğrafi lokasyonunuzu bildiriyoruz, böylece buralarda etkinliğiniz daha da fazlalaşıyor

Rusya Ülkesinde Kültürel Özellikler!

Rusya ülkesi/ülkeleri Rusça dili konuşulan ve web siteleri için de yoğunlukla Rusça dilinde içeriklerin olduğu bir kültürel yapıdadır. Özellikle Rusça e-ticaret sitesi tasarımı söz konusu olduğunda web sitelerinin klasik tasarımları ve ürün fiyatları için para birimi olarak rus rublesi(рубль) kullandıkları görülmüştür.

Siz de dinamiksoft kurumsal web tasarım hizmetleri ile Rusya ülkesinde profesyonel bir web site sahibi olabilirsiniz, internet sitesi açma konusunda kararsız kaldınız ve destek almak istiyor online veya yüz/yüze görüşme talep ediyorsanız iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz!
Rusça Web Tasarım Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606