f
Uygun Fiyatlar
Pratik Çözümler
Eğlenceli Tasarımlar
Web sitesi tasarımında hem bütçe dostu hem de kurumsal projeler üretiyoruz. Kullanışlı, esnek, eğlenceli, renk uyumu sunan, zarif ve bir o kadar da kullanıcı deneyimlerine hitap eden özel tasarımlar üretiyoruz.
Mobil arayüz tasarımı, mobil cihazlardan %100 performans ile kullanılabilirlik, arama motorlarına hitap eden çalışmalar ile üst sıralara kolayca çıkabilme, e-ticaret entegrasyonları, size özel form ve yazılım eklentileri geliştirme, içerik yönetimi.


Teklif İsteyin

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Tasarım

Web sitesi tasarımı'nda zevki ve eğlenceli çözümler üreterek kullanıcıların aradıklarına tam ve hızlı şekilde ulaşabileceği ticari maksatlara uygun olduğu kadar kullanıcı deneyimlerine de hitap eden özgün web sitesi tasarımları üretiyoruz. Böylece marka bilinirliğinizi en iyi şekilde uygulamış oluyoruz.

  • UX/UI web design / Kullanıcı Deneyimi Odaklı Web Tasarım
  • Moden, Klasik, Kreatif Web Sitesi Tasarımları
  • Sade, Anlaşılabilen, Basit ve Amaca Yönelik Arayüz Tasarımları

Web Projelerimiz Nasıl İlerliyor?

Web sitesi tasarım projelerimiz hazır veya özel çözümler ile ilerletimektedir, hazır çözümler responsive tasarımlar olup, hazır tema, şablon ve yazılımların birleştirilmesi ile oluşturulurken, Özel maksatlı çözümler sizin talep, istek ve ihtiyaçlarınıza ve tasarımcılarımızın önerilerine istinaden hazırlanır.

  • İsteklerinizi bize anlatın, size en iyi çözümü önerelim.
  • Seçim ve tercihlerinize göre web sitenizi tasarlayalım.
  • Tasarımsal revizyon, düzenlemeler ve içerik yönetimi yapalım.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

3.500 TL

2.500 TL

Basic Web Site

  • Bütçe dostu standart mobil uyumlu web site şablonları ile hazırlanmış internet sitenizi hemen sipariş edin!
4.750 TL

3.750 TL

Smart Web Site

  • Yüzlerce tema içerisinden seçilerek size sunulan özel web site tema şablonları ile istediğiniz tasarıma sahip olun!
6.500 TL

5.500 TL

Ultra Web Site

  • SEO uyumlu içerikler girilmiş, google reklamı için özellikle optimize edilmiş web sayfası tasarlatın!

* Ücretlerimize KDV dahil değildir.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Neden farklı fiyatlar ile teklif alıyorum?

Web sitesi tasarımı konusunda farklı teklif aldığını söyleyen birçok müşterimiz bulunmakta ve bizim fiyat politikamızı nasıl belirlediğimizi merak etmekteler. Birçok web tasarımcı'nın farklı web tasarım ücretleri olmasının olağan sebeplerinden birisi hizmet kalitesi bir diğeri ise web tasarım şirketleri tarafından belirlenen fiyat politikasıdır.

Hizmet kalitesi kesinlikle bu işin en belirleyici ve olağan etkenidir, ancak fiyat politikası belirlemede birçok tasarımcı veya freelance hizmet veren sektörün dışında fiyatlar sunarak zaten amatör ve anlaşılmaz bir duruma düşmektedir. Biz ise işin hakkını vermek ve emek hakkını almak için iyi bir hazılık ile fiyat politikamızı belirliyoruz.

En iyi hizmeti sizden alacağıma nasıl emin olacağım?

Dinamiksoft en iyi web tasarım şirketleri gibi işine iyi hazırlanan, planlama, strateji ve iş politikası ile işlerini götürmekte olan belirli bir iş disiplini yakaladığından ve müşteri memnuniyeti sağlama konusunda da neredeyse %100 başarı sağlamış bir firmadır. Devam eden ve biten işlerimiz ile vermiş olduğumuz hizmetler için size portföy gösterebilir, Dinamiksoft'a özel iş yakaşımları ile sizi ikna edecek nedenler sunabiliriz.

Size en iyiler arasında olduğumuzu portföyümüzden işler sunarak veya projeniz için en iyi hazırlık ve danışmanlık süreçlerini yaşatarak gösterebiliriz.

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web tasarım fiyatları kurumsal web tasarım ajansları tarafından 3.000TL - 3.500TL'den - 10.000TL'ye kadar bütçelerde özel tasarım ve özel şirket yaklaşımları ile gerçekleştirilen tasarımlar yapılıyor.

Hazır ve premium yaklaşımlar ile hazırlanan web tasarımlar özelliklerine göre 1.000TL'den - 2.0000TL'ye kadar olabilmektedir, bu işlemi web sitesi tasarlayan firmalar, hazır web site tasarımcıları yapmaktadır.

Freelancer tasarımcılar ise 750TL-1000TL bandında web sitesi tasarımı yapacaklardır, ancak freelancer iş yapan arkadaşları da ikiye ayırmak gerekir, henüz işin başında ne yaptığını bilmeyen çaylaklar ve portföyü geniş, iş bitirmeleri fazla bir şirket gibi iş disiplini oluşturmuş, fatura keserek iş yapan tasarımcılar olarak. Tabiki size tavsiye edeceğimiz de tek başına bir web tasarım firması olan meslektaşlarımız olacaktır.

Hatta web site fiyatları konusunda en cazip ve uygun fiyat arıyor ve tek kriterinizi fiyat odaklı olarak düşünüyorsanız, hazır web site scriptlerini 250-300-500TL bandlarında web sitesi scripti satan siteler 'den temin edebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı'ndan Ne Anlamalıyız?

Responsive web tasarım yani mobil cihazların ekran boyutu ile tasarım esnekliği oluşturan duyarlı web sayfası anlamına gelir. Mobil uyumlu sayfa tasarımı oldukça önemli ve mobil cihaz kullanıcılarının oranının her geçen gün daha da arttığı ve mobil cihazlardan web site ziyaretlerinin daha da fazlalaştığı düşünülürse web sayfaları üzerine düşülerek mobil kullancı deneyimleri ile özenle hazırlanmalıdır.

Web Sitesi Tasarımında SEO Uyumu

SEO ve SEM operasyonları ile web sitenizin ticari maksatlar ve müşterilere ulaşmak için kullanılması işlemleri planlanabilmektedir. Bu müşterilerimizin en çok arzu ettikleri ve bir web sitesini yaprtırırken en çok dikkat ettikleri konulardan birisidir.

Web sitenizin arama motorlarındaki performansı bizimle arttıracak ve rakiplerinize meydan okuyacaksınız, hemen başlamak isterseniz aylık SEO hizmeti paketleri içinden size uygun olanı seçin.

Kısacık Bişeyler Okumak İster Misiniz?

web sitesi fiyatlari ankara
web-tasarim-ajansi
E-Ticaret İşleminin Gerçekleştirilmesi İçin Ne Gerekir
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon