API Entegrasyon
Mobil APP
Start-up Projeleri
Eğitim Sistemleri
Web ve mobil uygulama yazılımları konusunda bütçenizi aşmayan verimliliği ve performansı yüksek projeleri birlikte yapabiliriz, sizin hayalleriniz bizim tecrübemiz ve yeteneklerimiz var, gücümüzü birleştirelim!
Size özel içerik yönetim sistemleri, e-ticaret projeleri, eğitim sistemi yazılımları ve CRM yazılımlarını geliştirmek için bizden teklif alabilirsiniz!


Teklif İsteyin

E-Uzaktan Eğitim Sistemi Yazılımı

Vimeo veya ZOOM video görüşme alt yapıları ile entegre olabilen, kurs merkezi, okul, uzaktan eğitim sertifika okulları ve birçok eğitim kurumu tarafından tercih edilebilecek bir proje olan e-uzaktan içeriğinde birçok yazılım modülü barındırdığından çok farklı alanlarda tek bir yazılım kullanmanızı sağlıyor.E-Uzaktan Projesi

Canlı Dersler
E-Uzaktan Projesi

Online Sınav
E-Uzaktan Projesi

Video Dersler
E-Uzaktan Projesi

Sanal Sınıflar
E-Uzaktan Projesi

Etüt Sistemi
E-Uzaktan Projesi

Veli Paneli


Neden Eğitim Yazılımları Yapıyoruz?

Eğitim sistemi yazılımları ile kurs merkezleri, okul ve online eğitim verenler için LMS yazılımı konusunda yerli olanaklar ile hazırlanmış bir eğitim sisteminin gelceğin eğitim yöntemi olan online eğitime geçişte milli ve manevi değerlerimizi korumada faydasına inanıyoruz.

Projeyi Size Özel Olarak Genişletiyoruz!

Hazır bir proje olan e-uzaktan sistemini size özel yeni modüller ve hali hazırda kullandığınız CRM yazılımları ile entegre etmek için esnek bir şekilde tasarladık.

Hangi Uzaktan Eğitim Yazılımını Seçmeliyim?

Türkiye genelinde malesef ki uzaktan eğitim yazılımı konusunda LMS yazılımlar veya entegre çözümler sunan yazılımlar henüz kalite kontrol ve AR-GE aşamasında veya kararsız sürümlerdedir, E-Uzaktan için de sizinle gelişmeye açığız.

Demo Kullanmak İstiyorum!

Eğitim sistemi yazılımı projemizdeki demo panelleri kullarak projenizi satın almadan önce tasarımları izleyerek ve kullanarak neyi satın aldığınızı bilebilirsiniz. Demo istek talebinizi bize ulaştırarak kısa zamanda kullanıcı adı ve şifreleri eposta adresinizde bulabilirsiniz.

E-Musait Online Randevu Sistemi Yazılımı

Müsait zamanlarınızı işaretleyerek danışanlarınızın, hastalarınızın veya öğrencilerinizin sizden veya çalışanlarınızdan radnevu almasını sağlayabilirsiniz, e-musait sistemi bunun için size herşeyi sunuyor !
Demo ve kısıtlanmış yazılım versiyonlarını ücretsiz olarak kullanabileceğini biliyor musunuz? Hemen şimdi demo talebinde bulunarak size özel hazırlanan demo yazılımı kullanabilirsiniz.

Randevularınızı Artık Otomasyon Olarak Takip Edin!

Hastane, Psikoloji Merkezi, Danışmanlık Merkezi, Kurs Merkezleri, Özel Eğitim Verenler için artık defter ve not kağıtlarına randevu alma işlemi sona erdi!

Online Ödeme Alın, Rezervasyonları Takip Edin!

Randevularınız için iyzico veya anlaşmalı bankalarınızın sanal pos'ları üzerinden ödeme alabilir, rezervasyon ve randevularınızı profesyonel olarak yönetebilirsiniz!


B2B E-Ticaret Projeleri İle Yep Yeni Start-up Deneyimleri

Online alışveriş platformları üzerine bir proje mi hayal ediyorsunuz kafa karıştırıcı ve sizi başarıya ulaştırmayacak e-ticaret paketlerinden vazgeçin, hedefe birlikte odaklanalım ve çözümlerimiz ile sizi başarıya ulaştıralım.API/Entegrasyon Artık Sorun Değil!

Çoğu yazılım geliştiricinin ve start-up girşimcisinin kafasına takılan CRM/ERP sistemleri, muhasebe, ödeme sistemi gibi sorunlar Dinamiksoft yazılım geliştiricileri ile artık çok kolaylaştı. Kararlı yazılım kütüphaneleri ve git-hup repoları artık emrinizde!

Projenizin Dijital Pazarlama İşi Bizde!

Siz sadece hayal edin ve planlayın, biz size verilecek tüm hizmetleri sağlayalım! Sosyal medya, arama motoru (SEO Hizmeti) ve dijital pazarlama etkinliklerinin hakkını verelim!

Sözleşmeyi İmzalamadan Prototip Çalışma Hazır Bile!

Yaptığımız özel maksatlı yazılım geliştirme çalışmalarında proje isteklerine uygun kritik ve önemli alanları sözleşmemizi imzalamadan önce prototip olarak hazırlıyoruz, işe başlamadan güven kazanıyor, yaşanabilecek sorunları önceden tespit ediyoruz!

Klasik E-Ticaret Çözümlerinden Sıkılmışa Benziyorsunuz!

Her herde görmeye alıştığımız tek elden çıkma ve geliştirmeye ve özelleştirmeye uygun esnek yapıya sahip olmayan e-ticaret çözümleri yerine toptan satış, bayi sistemleri, entegrasyon ve raporlamalar içeren b2b çözümler mi arıyorsunuz?

E-Anket Online Anket Sistemi Yazılımı

Web ve mobil cihazlara özel geliştirilebilir online anket sistemi yazılımı müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Geliştirilebilir yapısı şirketinizin portföyüne uygun şekilde çalışabilemktedir. İnternet üzerinden tüm müşterinizi hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz!
Müşterilerinize ulaşmanın ve analiz etmenin kolay yöntemi olan online anket sistemi; kullanıcı dostu arayüzü ve responsive web tasarımı ile doğru bilgiyi firmanıza ulaştıyor.

Online Anket Sistemine Mi?

Bilgiye ulaşmanın çok hızlı olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde firmalar online anket sistemleri ile müşteri analizleri yaparak, hizmet ve ürün kalitesini genişletiyorlar. Sunmuş olduğumuz online anket sistemi ile ekonomik ve hızlı bir şekilde müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkında düşüncelerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Böylece şirketinizde müşterinizi memnun edecek doğru adımları atabilirsiniz.

Onlie Anket Sistemini Firmanıza Özel Olarak Geliştiriyoruz!

Firmanızın ürün ve hizmet çeşitliliğine göre özel onlien anket sistemleri geliştirebilmekteyiz. Ürün ve hizmetleriniz için müşterilerinizin sıkılmadan anketlerinizi doldurabileceği bir web tasarımı yapabiliyoruz. Fimanıza doğru bilgi ve sonuçları ulaştırarak online anket sistemimiz ile firma büyüme hızınıza destek sağlıyoruz.


Kısacık Bişeyler Okumak İster Misiniz?

web sitesi fiyatlari ankara
web-tasarim-ajansi
E-Ticaret İşleminin Gerçekleştirilmesi İçin Ne Gerekir
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon