Ankara Google Adwords Danışmanlığı

Ankara Google Adwords Danışmanlığı


Ankara Google Adwords Danışmanlığı

Ankara Google Adwords danışmanlığı, reklam vermek isteyen birçok firmanın araştırdığı danışmanlık hizmetlerinden biridir. Sanal platformlarda var olmak için özellikle e-ticaret hacmini genişletmek isteyen firmalar reklam verme yolunu tercih eder. Google’a reklam vermek firmalar için sanal işletmelerini daha görünür hale getirmenin de bir aracıdır. 

 • Reklama çıkmak için danışmanlık
 • Optimize reklam hesabı oluşturmak için danışmanlık
 • Google reklamlarının düzenli olarak takip edilmesi
 • Raporlamalar
 • Performans Analizleri

Google Adwords Nedir?

Google Adwords firmaların dünyanın en büyük arama motoru olan Google üzerinde ücretli reklam vermelerini sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin doğru kullanımı firmaların tanıtımlarını yapmalarına olanak sağlarken yanlış kullanımı mali olarak kayıplara yol açar. Ücretli reklam yolu ile reklam verirken mutlaka profesyonel destek almak gerekir. Aklınıza gelen her alanda reklam yapmak firmaları başarıya götürmez. Google adwords üzerinden verilen reklamlarda zaman ve bütçe ayarlaması gibi birçok özellik vardır. Firmalar günlük reklam bütçelerini ayarlayarak buna göre tanıtım gideri oluşturabilmektedir. Reklam verirken profesyonel bir yardım almak reklamların etki gücünü arttırabilir. Bazı reklam türleri;

 • Arama ağı reklamları
 • Video reklamlar
 • İş ortaklarının sitesinde yayımlanan reklamlar
 • Akıllı reklam kampanyaları
 • Dönüşüm reklamları
 • Yeniden pazarlama reklamları

olabilmektedir, bu reklam türleri ve özellikleri size özel kampanyalar ile hazırlanarak reklam gruplarına eklenir, reklam gruplarınızın altına da alakadar anahtar kelimeler ve reklam metinleri ile yönlendirme url'leri içeren ayarlamalar yapılır.

Neden Google Reklamı Vermeliyim?

Firmaların en çok sordukları sorulardan biri de “Neden reklam vermeliyim?” olmaktadır. Dijital mecralar web sitelerinin kendini göstermek ve firmaların müşterileri tarafından daha bulunabilir olmalarını sağlayan alanlardır. Bu alanlarda görünür olmak için kullanılan yollardan biri de Google reklamı vermek. Tam da bu nedenle Google reklamı vermek gerekli olarak görülmekte. Doğru Google reklamı ile firmanızın görünürlüğünü kuvvetlendirebilir, hedef kitlenize daha yakın olabilirsiniz. Satışa yönelik reklamlarınızı doğru bir strateji ile planlarsanız firmanızın e-ticaret hacmini genişletebilirsiniz.  

Ankara Google Adwords Danışmanlığı Nedir?

Ankara Google Adwords danışmanlığı nedir? Ankara Google reklam danışmanlığı Dinamiksoft bünyesinde verilen hizmetlerden biridir. Reklam danışmanlığı firmaların sahip oldukları bütçe ile en uygun ve kar getirecek reklamlar yapabilmelerini sağlar. Reklam danışmanlığı hizmetleri alanında deneyim kazanmış uzmanlar tarafından verilmelidir. Bu nedenle profesyonel reklam danışmanlığı hizmetleri firmalar tarafından ilgi görmektedir. Reklam verirken en çok araştırılan kavramların kullanılması, doğru bütçe ile ve doğru zamanlama ile reklam verilmesi gibi birçok husus profesyonel danışmanlar tarafından sağlanmaktadır. Dinamiksoft Google Adwords danışmanlığı hizmetleri hakkında bilgi almak için online iletişim kanalını kullanabilir veya WhatsApp danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.