Azerice Web Sitesi Yaptımak Çok Kolay!

Azerice Web Tasarım Paketleri

Azerice web tasarım yaptır, Azerbaycan ülkesinde 1000 ₺'den başlayan fiyatlar ile .az, .com, .net uzantılı Azerice web sitesi sahibi ol

Azerice Dil Destekli Web Siteniz Olsun!

Dinamiksoft ile web sitesi sahibi olmak artık çok kolay hem de çok dilli web sitesi tasarımı, farklı kur, farklı para birimleri ve Azerice web tasarım hizmeti gibi çok farklı ülkelerde web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz! Azerbaycan Ülkesinde kullanmak üzere hazırlanmış web sitesi tasarımları ile bir Azerice Web Sitesi için olmazsa olmaz tüm detaylara dikkat ediyoruz!

Azerice Web Sitesi Nasıl Yapılır, bu konuyu çok iyi biliyoruz, web sitenizde bulunması gereken sayfalar, kullanım şartları ve kişisel veriler ile ilgili tüm şartları iyi biliyoruz. Azerbaycan ve Azerice dilini konuşan diğer ülkelerde sizin web siteniz farklı müşterilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Azerice Web Tasarım Fiyatları 1000 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Azerice Web Tasarım hizmetinizi Dinamiksoft'da yaptırın özel indirim firsatlarından yararlanın şimdi Azerice Web site tasarımları 1500 TL yerine sadece 1000 TL'den Başlayan Fiyatlarla bu indirim fırsatını kaçırmadan web sitenizi kurun!

Azerice Web sitesi kurma konusunda size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Premium Web Tasarım özelliklerdeki Azerice kurumsal web sitesi paketinde size neler sunuyoruz?

Ücretsiz Hosting hizmeti
Ücretsiz Domain (Alan Adı) hizmeti (.com, .net uzantılı)
Mobil/ Tablet / Telefon ve tüm tarayıcılarla uyumlu Site Entegrasyonu
Azerice Arama motoru (SEO) uyumlu yazılım altyapısı
WhatsApp/ Canlı destek entegrasyonu
Hakkımızda, iletişim, sosyal medya kısımlarının yüklenmesi
Standart Sayfalar
Beğenme Garantili Tema
Kurumsal e-posta adresi
Kolay görsel ve metinsel revizyon yapabileceğiniz Türkçe kontrol paneli
Ücretsiz teknik destek

Sunucu + Alan adı Yenileme ücreti : 50$ +  KDV / yıl olarak ücretlendirilir.

*Ücretsiz Teknik Destek
*Azerice-Türkçe Dil AltyapısıAzerice-Türkçe Web Tasarım!

Azerice-Türkçe web sitesi tasarımı konusunda uzman arkadaşlarımız hem Azerice hazır web site çözümleri hem de özel Türkçe-Azerice web sitesi tasarımı konusunda size destek sunabilirler. Hazır Azerice web tasarım fiyatları 1000 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile yaptırabilirsiniz, özel çözümler için de fiyat teklifi isteyin!

.az, .com, .net Uzantılı Azerice Web Sitesi Tasarımları!

.az, .com, .net ülkesinde kullanılan web siteleri çoğunlukla .az, .com, .net uzantıları ile kullanılmaktadır, bu web siteleri google, yandex ve bing gibi arama motorlarında daha kolay görüntülenmektedir.

Ayrıca web site tasarımlarımızın tamamında olduğu gibi Azerice web tasarımlarında da sitenizi google search console, yandex ve bing webmaster araçlarına kayıt ediyor, site haritanızı web sitesi dilinizi ve coğrafi lokasyonunuzu bildiriyoruz, böylece buralarda etkinliğiniz daha da fazlalaşıyor

Azerbaycan Ülkesinde Kültürel Özellikler!

Azerbaycan ülkesi/ülkeleri Azerice dili konuşulan ve web siteleri için de yoğunlukla Azerice dilinde içeriklerin olduğu bir kültürel yapıdadır. Özellikle Azerice e-ticaret sitesi tasarımı söz konusu olduğunda web sitelerinin klasik tasarımları ve ürün fiyatları için para birimi olarak Manat kullandıkları görülmüştür.

Siz de dinamiksoft kurumsal web tasarım hizmetleri ile Azerbaycan ülkesinde profesyonel bir web site sahibi olabilirsiniz, internet sitesi açma konusunda kararsız kaldınız ve destek almak istiyor online veya yüz/yüze görüşme talep ediyorsanız iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz!
Azerice Web Tasarım Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606