oto-galeri-web-sitesi

Oto Galeri Web Sitesi


Bir oto galeri web sitesi açıyorsanız bu durumda bu web sitesi sürekli olarak güncellenebilir olmalıdır. Sürekli yeni arabalar gelip gideceğinden yeni gelen araçları web sitenize ekleyebilmelisiniz, aynı şekilde satılan araçları da kaldırmanız gerekir. Bu tür bir web sitesi oluşturmak için WordPress gibi çözümler kullanılabilir. Tabii ki bu konuda yeterli bilginiz yoksa profesyonel bir destek almalı ve bu alanda uzman bir firmaya web sitenizi tasarlatmalısınız. Peki bir oto galeri web sitesi nasıl olmalıdır? Web sitenizde neler bulunmalıdır?

Oto Galeri Sitesinde Neler Olmalı?

Web sayfanızda mutlaka bulunması gereken sayfalar iletişim ve hakkımızda sayfalarıdır. Bu sayfalar kullanıcıların sizin hakkınızda bilgi edineceği ve sizinle iletişime geçebileceği sayfalardır. Bunlar standart olarak yer alması gereken sayfalardır. Bunun yanında mutlaka hizmetlerinizi anlatan bir sayfa bulunmalıdır. Bu sayfada araç alanlara tanıdığınız imkanlardan, araçların ekspertizinin nasıl yapıldığından ve buna benzer hizmetlerden bahsetmeniz gerekir.

Son olarak bulunması gereken sayfa tabii ki otomobillerinizi sergilediğiniz sayfadır. Burada araçlarınız ve fiyatları yer almalıdır. Bunun yanında bu sayfadan online olarak randevu alınabilir olmalıdır. Bir müşteri aracınızı beğendiğinde randevu alıp gelip görebilmelidir. Yani web siteniz biraz dinamik olmalı ve müşterilerinizin de web sitesine dahil olması sağlanmalıdır.

Oto Galeri Web Sitesi Nasıl Açılır?

Bu noktada yukarıda bahsettiğimiz gibi WordPress gibi bir çözümle sayfanızı açabilirsiniz. Yeni araçların kolay eklenmesi ve güncellenmesi için bu tür hazır bir içerik yönetim sistemi kullanılması önemlidir. Aksi halde sıfırdan bu tür bir web sitesi yazdırmak hem çok uzun zaman alacaktır hem de maliyeti çok yüksek olacaktır. Bunun yanında WordPress kullansanız bile kendinize özel bir tasarımınızın olması iyi olacaktır. Oto galeri web sitesi alanı kalabalık bir alandır. Bu alanda rekabet çoktur. Bu tür farklılıklar sizin rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Web sitesi açmanız için bunların yanında bir hosting ve alan adı da gerekmektedir. Sonrasında web sitenizi rahatlıkla açabilirsiniz. Web sitenizi açtıktan sonra yıllık olarak hosting ve alan adı ücreti ödemeniz gerekecektir.