Dinamik Soft Web Yazılım

Dinamiksoft Kuruluşu, Uzmanlık Alanları ve Ekip

Ankara merkezli olarak kurulmuş ve tüm Türkiye'ye hatta yurt dışına bile çeşitli çözümler üreterek kendisini ispat etmiş bir yazılım şirketidir. Yazılım çözümlerini web tabanlı ve mobil tabanlı olarak uygulayan ve bu konuda uzmanlaşan ekip, grafik tasarım, yazılım mimarları, web tasarımcılar ile genişletmiş, wordpress, html, css, javascript, react js, angular js, php, asp.net, node.js, indesign, photoshop gibi geniş bir teknolojiye hakim ve kullanmaktadır.

Dinamik Soft Yazılım Firması 2019 yılında kurularak yukarıda bahsedilen konularda çözümler üretebilecek geniş bir ekibe kavuşmuştur, Kuruluş amacına uygun şekilde butik, hızlı ve seri çözümler üretmek, küçük işletmelerin doğru stratejiler ile düzgün büyümelerine ve iş yapma imkanlarını arttırmak maksatlı dijital pazarlama işleri de takip etmeye başlamıştır bu kapsamda; google ads, soyal medya, seo ve içerik yönetimi gibi konularda takım arkadaşları kazanmıştır, genişleyen ekip web alanında çözüm arayan ister kurumsal işletmeler, ister küçük işletmeler olsun özel ve genel maksatlı çözümler sunabilecek duruma gelmiştir.

Genel Maksatlı Çözümler

Hazır çözümler veya genel maksatlı çözümler olarak bilinen çözümler arasında hazır web sitesi tasarımı, yabancı dil destekli hazır web sitesi tasarımı, hazır  iş yazılımları (CRM), hazır entegrasyonlar, standart kurulum ve optimizasyonlar gelmektedir. Bu çözümler butik, pratik, kararlı ve hızlı çözümlerimizdir. Bu sebeple yapılan işler özelleştirme konusunda yüksek performanslı olmasa da amaca yönelik başarılı ve kararlı çözümler olması sebebiyle ekonomik çözümlerdir.

  • Standart web tasarım çözümleri
  • Google reklam hesabı oluşturma ve ilk optimizasyon
  • Kurumsal sosyal medya profillerinin oluşturulması ve düzenlemeler
  • Kurumsal kimlik grafik tasarımlarınızın çizilmesi ve oluşturulması

Özel Maksatlı Çözümler

Güncel teknolojileri ve arama motorlarındaki algoritmik düzenlemeleri ve kuralları yakından takip ederek hem web yazılımları, hem daha performanslı internet siteleri hem de arayüz zevki yüksek tasarımlar oluşturmak için çalışıyoruz, standart ve genel maksatlı çözümler haricinde özel yazılım projeleri ve start-up fikirleri ile önemli projeleri de sonuçlandırıyoruz.

  • Video canlı yayın çözümleri,
  • Özel eğitim sistemi yazılımları,
  • İş sistemi otomasyonları,
  • Tuzim otomasyonları,
  • E-ticaret (b2b, b2c) ve özel maksatlı web yazılımlar

konusunda çalışmalar yapıyoruz

Dinamiksoft İştirakleri

Ankara İştiraki (Merkez) : Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara adresindeki ofisinde yenilikçi, inovatif ve kreatif çözümler üretilmekte ve Dinamiksoft iştirakleri için bir operasyon ve yönetim merkezi olarak iş görmektedir. Tüm fiziki pazarlama ve yazılım geliştirme işlemleri bu merkezdeki ekip tarafından ortak akıl sonucu alınan kararlar ile ortaya konulmakta ve diğer iştirakler tarafından uygulanmaktadır.

Ankara Web Tasarım İştiraki : Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara adresindeki ofiste web tasarım, seo & sem operasyonları, grafik tasarım ve sosyal medya etkinlikleri yapılmaktadır.

 

Denizli Web Tasarım İştiraki : Sırakapılar Mah. 1583 Sk. No:30/3 Merkezefendi/Denizli adresinde Piramit Web Tasarım ofisi Denizli merkezi başta olmak üzere, Ege bölgesine ve tüm Türkiye'ye katma değerli projeler üretmek, dijital pazarlama, yazılım ve tasarım işlerinde hızlı sonuç ve kaliteli işler başarmak üzere kurulmuş küçük işletmelerden büyük kurumsal yapılara kadar çok geniş portföyde hizmetler vermektedir.

mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon