İspanyolca Web Sitesi Yaptımak Çok Kolay!

İspanyolca Web Tasarım Paketleri

İspanyolca web tasarım yaptır, İspanya ülkesinde 2500 ₺'den başlayan fiyatlar ile .es, .com, .net uzantılı İspanyolca web sitesi sahibi ol

İspanyolca Dil Destekli Web Siteniz Olsun!

Dinamiksoft ile web sitesi sahibi olmak artık çok kolay hem de çok dilli web sitesi tasarımı, farklı kur, farklı para birimleri ve İspanyolca web tasarım hizmeti gibi çok farklı ülkelerde web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz! İspanya Ülkesinde kullanmak üzere hazırlanmış web sitesi tasarımları ile bir İspanyolca Web Sitesi için olmazsa olmaz tüm detaylara dikkat ediyoruz!

İspanyolca Web Sitesi Nasıl Yapılır, bu konuyu çok iyi biliyoruz, web sitenizde bulunması gereken sayfalar, kullanım şartları ve kişisel veriler ile ilgili tüm şartları iyi biliyoruz. İspanya ve İspanyolca dilini konuşan diğer ülkelerde sizin web siteniz farklı müşterilere ulaşmanızı sağlayabilir.

İspanyolca Web Tasarım Fiyatları 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

İspanyolca Web Tasarım hizmetinizi Dinamiksoft'da yaptırın özel indirim firsatlarından yararlanın şimdi İspanyolca Web site tasarımları 3750 TL yerine sadece 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla bu indirim fırsatını kaçırmadan web sitenizi kurun!

İspanyolca Web sitesi kurma konusunda size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Premium Web Tasarım özelliklerdeki İspanyolca kurumsal web sitesi paketinde size neler sunuyoruz?

Ücretsiz Hosting hizmeti
Ücretsiz Domain (Alan Adı) hizmeti (.com, .net uzantılı)
Mobil/ Tablet / Telefon ve tüm tarayıcılarla uyumlu Site Entegrasyonu
İspanyolca Arama motoru (SEO) uyumlu yazılım altyapısı
WhatsApp/ Canlı destek entegrasyonu
Hakkımızda, iletişim, sosyal medya kısımlarının yüklenmesi
Standart Sayfalar
Beğenme Garantili Tema
Kurumsal e-posta adresi
Kolay görsel ve metinsel revizyon yapabileceğiniz Türkçe kontrol paneli
Ücretsiz teknik destek

Sunucu + Alan adı Yenileme ücreti : 50$ +  KDV / yıl olarak ücretlendirilir.

*Ücretsiz Teknik Destek
*İspanyolca-Türkçe Dil Altyapısıİspanyolca-Türkçe Web Tasarım!

İspanyolca-Türkçe web sitesi tasarımı konusunda uzman arkadaşlarımız hem İspanyolca hazır web site çözümleri hem de özel Türkçe-İspanyolca web sitesi tasarımı konusunda size destek sunabilirler. Hazır İspanyolca web tasarım fiyatları 2500 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile yaptırabilirsiniz, özel çözümler için de fiyat teklifi isteyin!

.es, .com, .net Uzantılı İspanyolca Web Sitesi Tasarımları!

.es, .com, .net ülkesinde kullanılan web siteleri çoğunlukla .es, .com, .net uzantıları ile kullanılmaktadır, bu web siteleri google, yandex ve bing gibi arama motorlarında daha kolay görüntülenmektedir.

Ayrıca web site tasarımlarımızın tamamında olduğu gibi İspanyolca web tasarımlarında da sitenizi google search console, yandex ve bing webmaster araçlarına kayıt ediyor, site haritanızı web sitesi dilinizi ve coğrafi lokasyonunuzu bildiriyoruz, böylece buralarda etkinliğiniz daha da fazlalaşıyor

İspanya Ülkesinde Kültürel Özellikler!

İspanya ülkesi/ülkeleri İspanyolca dili konuşulan ve web siteleri için de yoğunlukla İspanyolca dilinde içeriklerin olduğu bir kültürel yapıdadır. Özellikle İspanyolca e-ticaret sitesi tasarımı söz konusu olduğunda web sitelerinin klasik tasarımları ve ürün fiyatları için para birimi olarak euro kullandıkları görülmüştür.

Siz de dinamiksoft kurumsal web tasarım hizmetleri ile İspanya ülkesinde profesyonel bir web site sahibi olabilirsiniz, internet sitesi açma konusunda kararsız kaldınız ve destek almak istiyor online veya yüz/yüze görüşme talep ediyorsanız iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz!
İspanyolca Web Tasarım Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606