Çince Web Sitesi Yaptımak Çok Kolay!

Çince Web Tasarım Paketleri

Çince web tasarım yaptır, Çin ülkesinde 2500 ₺'den başlayan fiyatlar ile .cn, .com, .net uzantılı Çince web sitesi sahibi ol

Çince Dil Destekli Web Siteniz Olsun!

Dinamiksoft ile web sitesi sahibi olmak artık çok kolay hem de çok dilli web sitesi tasarımı, farklı kur, farklı para birimleri ve Çince web tasarım hizmeti gibi çok farklı ülkelerde web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz! Çin Ülkesinde kullanmak üzere hazırlanmış web sitesi tasarımları ile bir Çince Web Sitesi için olmazsa olmaz tüm detaylara dikkat ediyoruz!

Çince Web Sitesi Nasıl Yapılır, bu konuyu çok iyi biliyoruz, web sitenizde bulunması gereken sayfalar, kullanım şartları ve kişisel veriler ile ilgili tüm şartları iyi biliyoruz. Çin ve Çince dilini konuşan diğer ülkelerde sizin web siteniz farklı müşterilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Çince Web Tasarım Fiyatları 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Çince Web Tasarım hizmetinizi Dinamiksoft'da yaptırın özel indirim firsatlarından yararlanın şimdi Çince Web site tasarımları 3750 TL yerine sadece 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla bu indirim fırsatını kaçırmadan web sitenizi kurun!

Çince Web sitesi kurma konusunda size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Premium Web Tasarım özelliklerdeki Çince kurumsal web sitesi paketinde size neler sunuyoruz?

Ücretsiz Hosting hizmeti
Ücretsiz Domain (Alan Adı) hizmeti (.com, .net uzantılı)
Mobil/ Tablet / Telefon ve tüm tarayıcılarla uyumlu Site Entegrasyonu
Çince Arama motoru (SEO) uyumlu yazılım altyapısı
WhatsApp/ Canlı destek entegrasyonu
Hakkımızda, iletişim, sosyal medya kısımlarının yüklenmesi
Standart Sayfalar
Beğenme Garantili Tema
Kurumsal e-posta adresi
Kolay görsel ve metinsel revizyon yapabileceğiniz Türkçe kontrol paneli
Ücretsiz teknik destek

Sunucu + Alan adı Yenileme ücreti : 50$ +  KDV / yıl olarak ücretlendirilir.

*Ücretsiz Teknik Destek
*Çince-Türkçe Dil AltyapısıÇince-Türkçe Web Tasarım!

Çince-Türkçe web sitesi tasarımı konusunda uzman arkadaşlarımız hem Çince hazır web site çözümleri hem de özel Türkçe-Çince web sitesi tasarımı konusunda size destek sunabilirler. Hazır Çince web tasarım fiyatları 2500 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile yaptırabilirsiniz, özel çözümler için de fiyat teklifi isteyin!

.cn, .com, .net Uzantılı Çince Web Sitesi Tasarımları!

.cn, .com, .net ülkesinde kullanılan web siteleri çoğunlukla .cn, .com, .net uzantıları ile kullanılmaktadır, bu web siteleri google, yandex ve bing gibi arama motorlarında daha kolay görüntülenmektedir.

Ayrıca web site tasarımlarımızın tamamında olduğu gibi Çince web tasarımlarında da sitenizi google search console, yandex ve bing webmaster araçlarına kayıt ediyor, site haritanızı web sitesi dilinizi ve coğrafi lokasyonunuzu bildiriyoruz, böylece buralarda etkinliğiniz daha da fazlalaşıyor

Çin Ülkesinde Kültürel Özellikler!

Çin ülkesi/ülkeleri Çince dili konuşulan ve web siteleri için de yoğunlukla Çince dilinde içeriklerin olduğu bir kültürel yapıdadır. Özellikle Çince e-ticaret sitesi tasarımı söz konusu olduğunda web sitelerinin klasik tasarımları ve ürün fiyatları için para birimi olarak Çin Yuanı kullandıkları görülmüştür.

Siz de dinamiksoft kurumsal web tasarım hizmetleri ile Çin ülkesinde profesyonel bir web site sahibi olabilirsiniz, internet sitesi açma konusunda kararsız kaldınız ve destek almak istiyor online veya yüz/yüze görüşme talep ediyorsanız iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz!
Çince Web Tasarım Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606