beyaz-esya-servisi-web-sitesi

Beyaz Eşya Servisi Web Sitesi


Beyaz eşyalar her an sorun çıkarabiliyor. Bu durumda da insanlar sorunu hızlı bir şekilde çözmek istiyor. Yetkili servisler kadar bu noktada özel servisler de ön plana çıkıyor. İnsanlar da bu durumda beyaz eşya servislerini internetten arama yoluna gidebiliyor. Firmalar da bu konudan faydalanmak ve yeni müşteri edinmek için web sitesi açıyor. Fakat beyaz eşya web sitesi için binlerce sonuç çıkıyor. Bu sonuçlardan sıyrılıp üst kısma çıkabilmek için profesyonel bir ekip çalışması gerekiyor. Bu konuda düzgün bir firma ile iş birliğine gitmeniz gerekiyor. Aksi halde web sitenizin olması bir işinize yaramadığı gibi yıllık olarak domain ve hosting masrafı ettiğiniz ile kalıyorsunuz.

Beyaz Eşya Servisi Web Sitesi Nasıl Öne Çıkarılır?

Beyaz eşya web sitesi açtığınızda öne çıkmak için arama motoru optimizasyonu yani SEO yapmanız gerekmektedir. Bunu tabii ki web tasarımı yaptırdığınız firma ile konuşup onlara yaptırmalısınız. Fakat sizin de bu konuya hâkim olmanız ve beklentilerinizi bildirmeniz faydanıza olacaktır. Bu bağlamda aşağıdaki kurallara uygun bir web sitesi istediğinizi bildirmeniz iyi olur.

  • İlk olarak beklentiniz düzgün kodlanmış bir web sitesi olmasıdır. Kod sayısı artıkça web siteniz daha geç yüklenecektir. Yavaş açılan bir web sitesi de arama sonuçlarında geri plana düşecektir.
  • İkinci istediğiniz mutlaka yazılarınızın SEO uyumlu olmasıdır. Yazılar belli bir uzunlukta olmalı, anahtar kelime yazı içerisinde geçirilmeli, yazının açıklaması da mutlaka olmalı ve anahtar kelime orada da geçmeli.
  • Web siteniz size özel olmalı. Hazır bir tema ufak düzenlemeler ile size sunulmamalı. Web siteniz baştan size özel olarak tasarlanmalı. Web sitenizde kullanacağınız fotoğraflar size özel olmalı. Kullanılan fotoğraflar da mutlaka webp gibi güncel formatlarda olmalı.
  • Bir sonraki beklentiniz mobil destekli bir web sitesi olmalı. Responsive denilen her türlü ekran boyutuna göre kendini otomatik ayarlayan bir tema kullanılmalı. Arama motorları özellikle mobil tarayıcılardan gelen aramalarda mobil destekli siteleri öne çıkarıyor.
  • Web sitenizde iletişim kısmı mutlaka olmalı ve bilgiler güncel olmalı. Servisinizin bulunduğu yeri Google Haritalara ekleyip, haritalardaki konumunu da iletişim sayfasına yerleştirmeniz yine faydalı olacaktır.