Fransızca Web Sitesi Yaptımak Çok Kolay!

Fransızca Web Tasarım Paketleri

Fransızca web tasarım yaptır, Fransa ülkesinde 2500 ₺'den başlayan fiyatlar ile .fr, .com, .net uzantılı Fransızca web sitesi sahibi ol

Fransızca Dil Destekli Web Siteniz Olsun!

Dinamiksoft ile web sitesi sahibi olmak artık çok kolay hem de çok dilli web sitesi tasarımı, farklı kur, farklı para birimleri ve Fransızca web tasarım hizmeti gibi çok farklı ülkelerde web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz! Fransa Ülkesinde kullanmak üzere hazırlanmış web sitesi tasarımları ile bir Fransızca Web Sitesi için olmazsa olmaz tüm detaylara dikkat ediyoruz!

Fransızca Web Sitesi Nasıl Yapılır, bu konuyu çok iyi biliyoruz, web sitenizde bulunması gereken sayfalar, kullanım şartları ve kişisel veriler ile ilgili tüm şartları iyi biliyoruz. Fransa ve Fransızca dilini konuşan diğer ülkelerde sizin web siteniz farklı müşterilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Fransızca Web Tasarım Fiyatları 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fransızca Web Tasarım hizmetinizi Dinamiksoft'da yaptırın özel indirim firsatlarından yararlanın şimdi Fransızca Web site tasarımları 3750 TL yerine sadece 2500 TL'den Başlayan Fiyatlarla bu indirim fırsatını kaçırmadan web sitenizi kurun!

Fransızca Web sitesi kurma konusunda size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Premium Web Tasarım özelliklerdeki Fransızca kurumsal web sitesi paketinde size neler sunuyoruz?

Ücretsiz Hosting hizmeti
Ücretsiz Domain (Alan Adı) hizmeti (.com, .net uzantılı)
Mobil/ Tablet / Telefon ve tüm tarayıcılarla uyumlu Site Entegrasyonu
Fransızca Arama motoru (SEO) uyumlu yazılım altyapısı
WhatsApp/ Canlı destek entegrasyonu
Hakkımızda, iletişim, sosyal medya kısımlarının yüklenmesi
Standart Sayfalar
Beğenme Garantili Tema
Kurumsal e-posta adresi
Kolay görsel ve metinsel revizyon yapabileceğiniz Türkçe kontrol paneli
Ücretsiz teknik destek

Sunucu + Alan adı Yenileme ücreti : 50$ +  KDV / yıl olarak ücretlendirilir.

*Ücretsiz Teknik Destek
*Fransızca-Türkçe Dil AltyapısıFransızca-Türkçe Web Tasarım!

Fransızca-Türkçe web sitesi tasarımı konusunda uzman arkadaşlarımız hem Fransızca hazır web site çözümleri hem de özel Türkçe-Fransızca web sitesi tasarımı konusunda size destek sunabilirler. Hazır Fransızca web tasarım fiyatları 2500 TL'den başlayan indirimli fiyatlar ile yaptırabilirsiniz, özel çözümler için de fiyat teklifi isteyin!

.fr, .com, .net Uzantılı Fransızca Web Sitesi Tasarımları!

.fr, .com, .net ülkesinde kullanılan web siteleri çoğunlukla .fr, .com, .net uzantıları ile kullanılmaktadır, bu web siteleri google, yandex ve bing gibi arama motorlarında daha kolay görüntülenmektedir.

Ayrıca web site tasarımlarımızın tamamında olduğu gibi Fransızca web tasarımlarında da sitenizi google search console, yandex ve bing webmaster araçlarına kayıt ediyor, site haritanızı web sitesi dilinizi ve coğrafi lokasyonunuzu bildiriyoruz, böylece buralarda etkinliğiniz daha da fazlalaşıyor

Fransa Ülkesinde Kültürel Özellikler!

Fransa ülkesi/ülkeleri Fransızca dili konuşulan ve web siteleri için de yoğunlukla Fransızca dilinde içeriklerin olduğu bir kültürel yapıdadır. Özellikle Fransızca e-ticaret sitesi tasarımı söz konusu olduğunda web sitelerinin klasik tasarımları ve ürün fiyatları için para birimi olarak euro kullandıkları görülmüştür.

Siz de dinamiksoft kurumsal web tasarım hizmetleri ile Fransa ülkesinde profesyonel bir web site sahibi olabilirsiniz, internet sitesi açma konusunda kararsız kaldınız ve destek almak istiyor online veya yüz/yüze görüşme talep ediyorsanız iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz!
Fransızca Web Tasarım Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!


×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi 39/A Keçiören/Ankara

Telefon

05432684606

03123234606