pimapen-web-sitesi

Pimapen Web Sitesi


Pimapen aslında bir firma olsa da yeni nesil camlara verilen bir isim olarak hayatımıza girmiştir. Bu alanda çalışan da birçok firma ve bayi bulunmaktadır. Bu da tabii ki tatlı bir rekabet ortamı oluşturmaktadır. Bu rekabetten kendimizi ayrı bir noktaya çıkarmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için farklı yöntemler denememiz gerekir. Bu yöntemlerden birisi de mutlaka internete açılmak olmalıdır. İnternet bu tür konularda en büyük yardımcımız olacaktır. Peki internete açılmaya karar verip bir pimapen web sitesi yaptırırsak bu sitede nelere dikkat etmemiz gerekir?

 

Pimapen Web Sitesi Yapma

Tabii ki web sitemizde kendimizden bahsetmemiz gerekir. Daha önceki işlerimizi anlatmamız, neler yapabileceğimizi söylememiz ve bununla birlikte kullandığımız malzemelerin markalarına ve kalitelerine değinmemiz gerekir. Fakat bunu bom boş bir beyaz sayfa üzerinde yaparsak işe yaramayacaktır. Bu konuda bize web tasarım yardım edecektir. Web tasarım müşterilere güzel görünen ve teknik anlamda da kusursuz bir web sitesi çıkarmak için gereklidir. Web sitemiz güzel görünmeli, hızlı çalışmalı ve güvenli olmalıdır. Bunun yanında özellikle müşterilerin göreceği ilk sayfası olan ana sayfası ve diğer sayfaları doğru tasarlanmalıdır. Bu sayfalar hem teknik olarak hem de müşterilerin ilgisini çekmek için görsel olarak iyi olmalıdır.

 

Pimapen Web Sitesinde Görsellik

Özellikle ana sayfa kullanıcıyı sizden hizmet ve ürün almaya yönlendirmelidir. Anasayfa doğru tasarlanmalıdır. Ana sayfada müşterinin sizinle iletişim kurması için gerekli olan bilgiler yer almalıdır. Müşteriye iyi bir firma olduğunuzu gösteren içerikle bulunmalıdır. Bunun yanında çok karmaşık bir sayfa olmamalıdır. Müşteri web sitenizde kaybolmamalıdır. Müşteriyi bizimle iletişime geçmeye ikna etmelidir.

 

Pimaapen Web Sitesinde Teknik Kısım

Tabii ki görsel olarak iyi olmasının yanında web sitemiz teknik olarak da kusursuz olmalıdır. Web sitemiz arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmalı, hızlı çalışmalı, telefon gibi farklı ekran boyutları ile uyumlu olmalıdır. Tabii ki bunların yanında güvenli bir iletişim kurulmasını da sağlanmalıdır. Bunun için de iyi bir web tasarım firması ile çalışmak önemlidir. Alanında tecrübeli olan ve iyi bir ekibe sahip olan web tasarım firmaları hayat kurtarıcı olacaktır.