Ankara Web Tasarım Fiyatları

Ankara Web Tasarım Fiyatları


Ankara Web Tasarım Fiyatları

Ankara web tasarım fiyatları firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat değişikliğinin en büyük nedeni alınan hizmetlerin farklılaşmasıdır. İyi bir web sitesi tasarımı için ihtiyaç duyulan hizmetler oldukça fazladır. 

Web sitesi oluşturulurken tek bir yöntem ve çizginin kullanılamıyor oluşu web sitelerinin sağlıklı ve kaliteli bir görünüme sahip olabilmeleri için ihtiyaç duyulan gereksinimleri de attırır. Web sitesi eğer e-ticaret amacı ile kuruluyorsa farklı stratejiler, kişisel blog olarak kuruluyorsa daha farklı stratejiler izlemek gerekir.

Dinamiksoft bünyesinde çalışan deneyimli web tasarım uzmanları her web sitesinin birbirinden farklı niteliklere sahip olması gerektiğini bilerek tasarım yapar. 

Web Sitesi Kaça Yapılır?

Web sitesi kaça yapılır? sorusu firmaların araştırma yaparken en çok sorduğu sorudur. Web sitesi fiyatları belli paketler dahilinde sunulur ve her bir paketin sahip olduğu hizmet listesi fark edebilir. Dinamiksoft en kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile vermeyi hedefler. 7/24 destek ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önceleyen bir sistemi bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde verilen web sitesi hizmetleri güncel fiyatları aşağıdaki gibidir; 

•    Standart Web Tasarım 750TL
•    Premium Web Tasarım 1.000TL
•    Premium Web Tasarım + SEO Yapılandırması = 1.500TL
•    E-ticaret Web Sitesi: 3.000TL
•    Özel Yazılım Projeleri: Proje özelinde fiyatlar belirlenir

    Not: Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.    

Web Site Tasarım Ücretleri Neden Çok Farklı Olabiliyor?

Web sitesi tasarım ücretleri hakkında merak edilen bir başka husus da ücretlerin birbirinden çok farklı olabiliyor olmasıdır. Bir web tasarım firması hizmet için çok düşük bir ücret talep ederken bir başka web tasarım firması hizmet için şaşkınlığa düşüren bir ücret talep edebilmektedir. Bunun iki nedeni vardır. Alanında yetkin olmayan ve kaliteli hizmet vermekten bir hayli uzak olan firmaların ücretleri çok daha düşük tutması ve alanında yetkin olmasına rağmen aşırı fiyat vererek daha fazla gelir elde etme çabasına girmesidir. Her iki durum da söz konusu olduğunda müşterileri zarara uğratmaktadır. 

Dinamiksoft profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini önceleyen bir çalışma şekline sahiptir. Kaliteli hizmet garantisini verirken aynı zamanda çok yüksek ücret talepleri ile müşteri memnuniyetini düşürmez.