Google reklam verme fiyatları

Google Reklam Verme Nasıl Yapılır


Google reklam verme işlemlerini gerçekleştirebilmek için öncelikle bir Google Ads hesabınız olması gerekmektedir. Google ads hesap açma işlemleri bir mail adresi üzerinde kolayca yapılabilmektedir. Google reklamlarını kendinizde verebilirsiniz. Ancak reklam verme ayarlarını doğru şekilde yapmamak reklam için yatırdığınız paranın etkisiz reklama gitmesine neden olur. Google ads danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde reklam ayarlarınız en iyi şekilde yapılarak reklamlardan maksimum geri dönüşü elde etmeniz sağlanmaktadır. DinamikSoft firmamız Google partner firması olarak en iyi reklam deneyimlerini yaşamanız sağlanmaktadır. Firmamıza Google reklam hesap yönetimini verdiğinizde size reklam kuponu tanımlayarak ücretsiz reklam vermenizi sağlamaktadır. En iyi reklam deneyimi için firmamızı tercih etmelisiniz.

Adwords reklam ücretleri için bir üst ya da alt sınır bulunmamaktadır. Buna karşın etkin reklam verebilmek için sektörel rekabet düzeyine göre bütçe belirlenmesi gerekir. Bu konu da size en iyi bütçeyi belirlemeniz için yardım edeceğiz. Reklam danışmalığı hizmetlerimiz reklamlarınızın ayarlarına yapmaktan bütçe belirlemeye kadar birçok alanda değişiklik göstermektedir. En iyi reklam ayarları yapılarak reklam kalite puanınız yükseltilmektedir. Reklam kalite puanı reklam sıralamasında üstlerde yer almanızı sağlar. Bunu sağlamanın bir diğer yolu da TBM’i arttırmaktır. Tıklama başına maliyeti arttırmadan reklam sıralamasını yükseltmek için reklam kalite puanını yükseltmek gerekir. Reklam kalite puanına bir önceki gün aldığınız etkileşim sayısı, açılış sayfası performansı gibi birçok kriter etki etmektedir.

Google adwords anahtar kelime belirleme işlemleri de reklam verme işlemlerinde en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Anahtar kelimenin doğru belirlenmesi ilgili ve istenen kişilere ulaşma konusunda ilk adımı oluşturmaktadır. Benzer kelimeler ile tamamen farklı bir konu içerisinde reklam verebilirsiniz. Bu da reklam geri dönüş oranını düşürecektir. Ancak daha hedeflenmiş kelimelerde reklam vermek konu ile daha ilgili kişilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Çok uygun Google reklam verme fiyatları ile reklam verebilmek ve reklamlardan maksimum geri dönüş alabilmek için reklam yönetim işlerinde DinamikSoft hizmetlerinden yararlanmalısınız. DinamikSoft en iyi reklam hizmetleri ile sizlere mükemmel reklam deneyimi yaşatacak ve reklamlardan en yüksek geri dönüşü elde etmenizi sağlayacaktır.