Google reklam verme

Google Reklam Vermek Ne Kadar


Web sitelerinin arama motorları sonuçlarında üst sıralarda yer alması için Google reklam verme işlemleri kullanılmaktadır. Google reklam verme konusunda uzman olan DinamikSoft reklam hesabı yönetimi konusunda verdiği hizmetler sayesinde Google reklamlarından en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. Kendi yaptığı web siteleri için kalite puanına etki eden sayfa performansları gibi hususlardan tam not almanızı sağlamaktadır. Kalite puanının yüksek olması TBM (Tıklama Başına Maliyet) için daha düşük teklifle bile yüksek reklam sırası elde etmenizi sağlar. Google reklam uzmanı olan firmamız Google reklamlarından en uygun fiyatlarla en iyi geri dönüşü almanızı sağlamaktadır. Adwords reklam bütçesi için bir alt ya da üst sınır bulunmamaktadır.

Google reklamlar için belirlediği kalite puanı politikası ile kullanıcılarına aradıklarını daha iyi sunmak ister bu yüzden reklam verirken reklam ayarlarını doğru bir şekilde yapmak TBM daha düşük tutarak aynı etkiyi elde etmenizi sağlamaktadır. Adwords reklam fiyatları için belirlediğiniz bütçe ne kadar ise reklamlarınızda o kadar gösterilmektedir. Bunun en büyük avantajı her bütçe ile düzenli olarak reklam verebilmenizdir. Google Adwords reklam ayarları doğru şekilde yapılarak reklam bütçenizi arttırmadan reklam geri dönüşlerini arttırabilirsiniz. Google reklamları hedef kitle seçimi, coğrafi konum hedefleme gibi özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak gerekmektedir. Bu sayede reklamlarınız daha fazla istenen kişiye ulaşmaktadır.

Google Adwords danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanarak reklam bütçesi belirleme konusunda ve reklam verme işlemlerinde yardım etmektedir. DinamikSpft firmamız ile iletişime geçerek web site tasarımı yaptırabileceğiniz gibi reklam hesabınızın yönetilmesini de sağlayabilirsiniz. Google reklam ücretleri için belirli bir rakam vermek doğru değildir. Çünkü her sektörde rekabete bağlı olarak reklamlarda TBM’ler değişmekte ve bütçenin de ona göre ayarlanması gerekmektedir. Bu yüzden reklam vermeden önce rekabet analizinin yapılması gerekecektir. Rekabet analizine göre vereceğiniz doğru TBM teklifi ile reklam sıralamasında üst yerlerde yer alarak reklamlarınızın daha öncelikli gösterilmesini sağlayabilirsiniz. En iyi reklam analizi yapmak ve reklam yönetimini en iyi yapmak DinamikSoft firmamızın işidir. Google reklamları ile merak ettiklerini sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.